1. Αρχική
  2. /
  3. Γνωμοδοτήσεις ΚΕΣΑ
  4. /
  5. Γνωμοδοτήσεις ΚΕΣΑ 15.1.2024

Γνωμοδοτήσεις ΚΕΣΑ 15.1.2024

ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 14 ΠΡΑΞΗ 22
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ & ΙΠΠΟΚΛΕΟΥΣ ΠΡΑΞΗ 19
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΕΛΛΗΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 48 ΠΡΑΞΗ 5
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΑΕ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1.1.5 Ο.Τ. ΠΜ-Π1.1 ΠΡΑΞΗ 42_com
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΑΕ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ 1.3.1 Ο.Τ. ΠΜ-Π1.3 ΠΡΑΞΗ 43_com
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΑΕ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ Ο.Τ. Α- Π6.11 ΠΡΑΞΗ 44_com2
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΑΕ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ Ο.Τ. Α- Π1.6 ΠΡΑΞΗ 45_com2
ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΠΟΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΜ Α1.1 ΠΡΑΞΗ 51
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΠΡΑΞΗ 6
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΡΑΞΗ 8
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΣΗ ΣΚΟΥΛΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΑΞΗ 3
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΑΣΕΣ ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΑΞΗ 10
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΚΑΡΠΟΥ 43 ΠΡΑΞΗ 37
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΑΘΗΝΑΪδοσ & ΚΑΛΑΜΙΩΤΟΥ ΠΡΑΞΗ 32
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΒΕΡΑΝΖΕΡΟΥ 4 ΠΡΑΞΗ 12
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Γ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 4 & ΣΑΤΩΒΡΙΑΝΔΟΥ 9 ΠΡΑΞΗ 49
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΔΙΟΣΚΟΥΡΩΝ & ΜΗΤΡΩΟΥ ΠΡΑΞΗ 33(2)
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ & ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΡΑΞΗ 4
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑ & ΠΟΡΟΥ ΠΡΑΞΗ 31
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΚΟΡΝΑΡΟΥ & ΕΡΜΟΥ ΠΡΑΞΗ 11
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΛΑΖΑΙΩν 3 ΠΡΑΞΗ 35
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΜΠΕΛΕΣ 12 ΠΡΑΞΗ 30
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 6 & Γ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2 ΠΡΑΞΗ 48
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΣΑΤΩΒΡΙΑΝΔΟΥ 7 ΠΡΑΞΗ 50
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟΥ 5 Ε Η ΟΡΟΦ ΠΡΑΞΗ 26
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ & ΔΕΦΝΕΡ ΠΡΑΞΗ 34
ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΝΗΣ Ι. ΞΑΝΘΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΠΡΑΞΗ 7
ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΝΗΣ ΓΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΠΡΑΞΗ 29
ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 5η ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗ 236755 2021 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ 77 ΠΡΑΞΗ 46
ΔΗΜΟΣ ΔΕΛΦΩΝ ΔΕΛΜΟΥΖΟΥ 24 ΑΜΦΙΣΣΑ ΠΡΑΞΗ 9
ΔΗΜΟΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΜΠΟΥΖΕΪΚΑ ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΑΞΗ 28
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 29 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Β ΟΡΟΦ ΠΡΑΞΗ 25
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 29 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΟΓΕΙΟΠΡΑΞΗ 24
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗΣ & ΠΑΣΙΦΑΗΣ 1 ΠΡΑΞΗ 20
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 130 ΠΡΑΞΗ 41
ΔΗΜΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΠΡΑΞΗ 14
ΔΗΜΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗ 142 2018 ΒΙΟΠΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΠΡΑΞΗ 39
ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Π. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΟΔΥΣΣΕΩΣ & ΔΕΛΦΩΝ ΠΡΑΞΗ 47
ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 140 ΠΡΑΞΗ 18
ΔΗΜΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΣΤΑΗ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΑΞΗ 13
ΔΗΜΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΠΡΑΞΗ 16
ΔΗΜΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΧΕΙΛΑΡΗ ΘΩΜΑΪΣ ΠΡΑΞΗ 23
ΔΗΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΦΩΚΑ & ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΑΞΗ 38
ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΑΞΗ 21
ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΥΚΗΝΩΝ 16 ΠΡΑΞΗ 27
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΨΥΧΙΚΟΥ ΒΑΣ ΠΑΥΛΟΥ 21-23 ΠΡΑΞΗ 36
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΑΝ ΜΩΡΕΑΣ 11 ΠΡΑΞΗ 40
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 12 ΠΡΑΞΗ 15
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΑΥΛΙΔΟΣ 14 ΠΡΑΞΗ 17
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΕΛΛΗΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 18 ΠΡΑΞΗ 2
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΚΥΜΑΙΩΝ ΠΡΑΞΗ 1

Μετάβαση στο περιεχόμενο